Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Infočlánky
Homestaging - príprava nehnuteľnosti na predaj/prenájom PDF Tlačiť E-mail

home-stagingChystáte sa predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť? Chcete vedieť ako ju pripraviť na rýchly a úspešný predaj? Je Vaša nehnuteľnosť na trhu už dlhšiu dobu a nedarí sa Vám ju predať? Chcete vedieť prečo? Ušetrite svoj čas a peniaze a zvýšte záujem o svoju nehnuteľnosť!

Kúpeľňa snov: celá z dreva PDF Tlačiť E-mail

wood_bathroomKúpelňa snov: celá z dreva. Milujete drevo a najradšej by ste ho mali v každej miestnosti i v kúpelni? Bojíte sa ako dlho by vo vlhkom a zle vetranom prostredí vydržalo? Poradíme vám ako jeho krásu obdivovať hoci aj z vane.

Spálňa pre kvalitný spánok PDF Tlačiť E-mail

BedroomSpálňa pre kvalitný spánok. Nič nám nevráti stratenú energiu lepšie než kvalitný spánok. Príjemné zaspávanie, nerušený spánok a slnkom podporované prebúdzanie je kľúčom k úspechu.

Obývačka - miesto, kde sa žije PDF Tlačiť E-mail

modern_living_roomObývačka – miesto, kde sa žije. Nie je to tak dávno, čo sa obývačky považovali za výkladné skrine našich domov, kam sa vodili návštevy. Dnes v tejto izbe naplno žijeme, pretože sa stala ozajstným srdcom obytného priestoru, zónou rodinnej pohody a oddychu. Jej zmenená funkcia sa premietla aj do radikálne novej podoby interiéru. O súčasnom poňatí obývacej izby a jeho ďalšom smerovaní sme sa zhovárali s Ing. arch. Luciou Ortutovou – z interiérového štúdia Ekoma design a hlavnej lektorky Akadémie architektúry a dizajnu.

Chcete, aby váš interiér vyzeral priestornejšie? Vieme ako na to PDF Tlačiť E-mail

small_interierChcete, aby váš interiér vyzeral priestornejšie? Vieme, ako na to. Asi väčšina z nás si občas povzdychne nad nedostatkom priestoru. Niekomu chýbajú úložné priestory, iný sa zase nemôže ani pohnúť v miniatúrnej kúpeľni. Pokiaľ vám chýbajúce centimetre vášho bývania nedajú spávať, verte, že existuje niekoľko užitočných trikov, ktoré vám pomôžu váš byt či dom opticky i reálne zväčšiť.

Luxusné Art Deco v interiéri PDF Tlačiť E-mail

Luxury_art_decoLuxusné Art Deco v interiéri. Art Deco patrí medzi výrazné a dnes už tradičné umelecké štýly. Jeho korene siahajú až do dvadsiatych a tridsiatych rokov 20. storočia. Tento skôr ozaj obľúbený štýl spája modernitu, eleganciu, prepych a funkčnosť. Vďaka jeho všestrannosti sa mu podarilo ovplyvniť architektúru, zariaďovanie interiéru, sochárstvo, módu a šperkárstvo.

Materiálové trendy v kuchyni PDF Tlačiť E-mail

Kitchen-RemodelMateriálové trendy v kuchyni. Súčasná moderná doba kladie vysoké nároky nielen na jednotlivcov v spoločnosti, ale aj na každý element nášho každodenného života, ktorým je aj naša kuchyňa. Mala by byť nielen krásna, nielen praktická, ale mala by aj „prežiť“naše každodenné nehody ako rozliate víno, či náhodné ostrie noža.

Minimalizmus v interiéri. Menej je niekedy viac. PDF Tlačiť E-mail

Minimalizmus v interiéri. Menej je niekedy viac.

MinimalismMinimalizmus je obľúbeným umeleckým smerom, ktorý už takmer šesťdesiat rokov využívajú nielen umelci, ale tiež architekti a interiéroví dizajnéri. Jeho hlavným lákadlom pre využitie v interiéri je bezpochyby jeho jednoduchosť, striedmosť materiálov, čistota línií a vzdušnosť, ktorú vnáša do priestoru.

Jesenné interierové novinky PDF Tlačiť E-mail

tre2Jesenné interiérové novinky. Na konci augusta boli vo Frankfurte predstavené nové jesenné trendy interiérového dizajnu pre tento rok. Tak nejako sme dúfali, že sa stále budú držať v príjemných farbách prírody a útulného štýlu, avšak toto sme nečakali !

Kúpeľňové trendy 2011 PDF Tlačiť

Kúpeľňové trendy 2011.bathroom Rovnako ako módu alebo umenie ovplyvňujú určité trendy, tak aj naše bývanie prechádza neustálym vývojom, na ktorý majú vplyv najrôznejšie okolnosti. Zaujíma vás aké farebné, tvarové či materiálové trendy aktuálne vládnu kúpeľniam? Povieme si, čo je práve vo vybavení kúpeľne „in“.